Сонячні електростанції для дому

Сонячні електростанції ефективне та екологічно чисте рішення для бізнесу та дому.

Вигоди сонячної енергетики

Економія електроенергії

Дохід від продажу сонячної енергії

Стабільність та незалежність

Рішення для вашого будинку

Автономна станція

Автономна сонячна станція складається із сонячних панелей, інвертора, акумуляторів, системи керування. Автономні сонячні станції дозволяють забезпечити електроенергію у віддалених місцях, де відсутня електрична інфраструктура, а також забезпечити резервне електроживлення у разі відключення основного джерела електроживлення.

Гібрідна станція

Гібридна сонячна станція - це система, яка об'єднує кілька джерел енергії для генерації електроенергії. Вона може працювати як автономна також як і мережева передаючи надлишки електроенергії в загальну мережу, а також додаткове джерело енергії, такий як дизельний генератор Гібридні сонячні станції призначені для забезпечення стабільного та безперервного електропостачання в умовах, коли сонячна енергія недостатня або відсутня.

Мережева станція

Станція яка працює за наявності зовнішньої мережі, зменшує власне споживання будинку та продає надлишок електроенергії в мережу за високим Зеленим тарифом. Такі сонячні електростанції відносяться до категорії мережевих і не працюють за відсутності підключення до електромережі або під час тимчасового відключення електроенергії.

Ми підберемо оптимальне рішення, яке найкраще відповідає вашим потребам та вимогам

Етапи роботи

Енергоаудит об'єкта

Обстеження потенційного місця для встановлення обладнання та оцінка раціональності використання різних типів обладнання. Результат енергоаудиту оформляється у вигляді комерційної пропозиції з науковим обґрунтуванням раціональності використання обладнання, що входить до комплектації.

Індивідуальне проектування

Ефективність роботи обладнання має бути максимальною. Для її підвищення наші інженери готують індивідуальний проект для вашого об'єкта з урахуванням усіх технічних особливостей. За потреби після здачі об'єкта надається розширена проектна документація.

Підбір обладнання

За роки роботи наші фахівці на власному досвіді вивчили переваги та недоліки різних марок та типів обладнання. Ми зацікавлені підбирати та продавати тільки якісне обладнання, яке не викликатиме проблем у процесі експлуатації.

Якісний монтаж

Монтаж - одна із складових успіху при встановленні високотехнологічного обладнання. Наші спеціалісти мають за плечима більше сотні встановлених об'єктів на різних типах покрівельного покриття та у вигляді окремостоящих систем. Наша компанія надає гарантію на монтаж всього обладнання на об'єкті.

Сервісне обслуговування та профілактика систем

Будь-яка система згодом потребує діагностики. Сервісне обслуговування - це комплекс заходів для профілактики системи, виявлення джерел втрат, слабких ланок системи, а також загальна оцінка ККД із рекомендаціями щодо його підвищення.

Оформление зеленого тарифа

Готовим полный пакет документов для Облэнерго Подаем документы и сопровождаем вас к первой выплате по Зеленому тарифу.

Чому варто вибрати саме нас

Гарантія та сервіс

Повністю забезпечуємо проект післяпродажним та гарантійним сервісом.

Якість та надійність

Наші сонячні електростанції, працюють довгі роки з мінімальними проблемами

Професійна команда

Професійна команда з великим досвідом роботи

Моніторинг роботи

Повне технічне обслуговування вашої електростанції

Ми запропонуємо наші варіанти вирішення вашого питання
    Контакти

    Адреса:

    м. Одеса

    Бизнес – центр
    пр-т Небесної Сотні, 47/3Б,