Сонячні
електростанції
для бізнесу та підприємств

Сонячні електростанції ефективне та екологічно чисте рішення для бізнесу та дому.

Сфери застосування

Фермерські господарства

Супермаркети

Ресторани

Склади

Торгові центри

Готелі

Кафе

СТО

Теплиці

Елеватори

АЗС

Автомийка

Сфери застосування

вигоди сонячної енергетики

Зменшення витрат на електроенергію

Завдяки використанню сонячної енергії наші клієнти можуть скоротити свої витрати на електрику на 35-50% на рік, залежно від індивідуальних потреб та режиму роботи підприємства.

Не вимагає додаткової реєстрації

Можливість заощаджувати енергію без необхідності оформлення “Зеленого” тарифу чи погодження з державними структурами. Такий підхід виключає довгострокові бюрократичні процедури

Швидка окупність

Сонячної електростанції для споживання дозволяє нашим клієнтам заощадити значну суму на електричних витратах. При використанні тарифу для юридичних осіб у розмірі 3 грн./кВт*година станція окупається вже через 5,5 років.

Оптимізація енерговитрат

З кожним роком ціни на електроенергію для бізнесу неухильно зростають. Проте, встановлення власної електростанції є надійним способом забезпечити себе незалежністю від тарифів, що постійно змінюються.

Етапи роботи

Енергоаудит об'єкта

Обстеження потенційного місця для встановлення обладнання та оцінка раціональності використання різних типів обладнання. Результат енергоаудиту оформляється у вигляді комерційної пропозиції з науковим обґрунтуванням раціональності використання обладнання, що входить до комплектації.

Індивідуальне проектування

Ефективність роботи обладнання має бути максимальною. Для її підвищення наші інженери готують індивідуальний проект для вашого об'єкта з урахуванням усіх технічних особливостей. За потреби після здачі об'єкта надається розширена проектна документація.

Підбір обладнання

За роки роботи наші фахівці на власному досвіді вивчили переваги та недоліки різних марок та типів обладнання. Ми зацікавлені підбирати та продавати тільки якісне обладнання, яке не викликатиме проблем у процесі експлуатації.

Якісний монтаж

Монтаж - одна із складових успіху при встановленні високотехнологічного обладнання. Наші спеціалісти мають за плечима більше сотні встановлених об'єктів на різних типах покрівельного покриття та у вигляді окремостоящих систем. Наша компанія надає гарантію на монтаж всього обладнання на об'єкті.

Сервісне обслуговування та профілактика систем

Будь-яка система згодом потребує діагностики. Сервісне обслуговування - це комплекс заходів для профілактики системи, виявлення джерел втрат, слабких ланок системи, а також загальна оцінка ККД із рекомендаціями щодо його підвищення.

Оформление зеленого тарифа

Готовим полный пакет документов для Облэнерго Подаем документы и сопровождаем вас к первой выплате по Зеленому тарифу.

Шеф-монтаж

Якщо у вас є спеціалісти, здатні зробити монтаж своїми силами, ми можемо забезпечити інформаційно-консультаційну підтримку та перевірку якості установки обладнання. Наш спеціаліст кілька разів приїде на об'єкт, проконсультує монтажну бригаду, надасть усю документацію, а також суворо перевірить якість виконаної роботи під час здачі обладнання в експлуатацію.

Ми ретельно аналізуємо та враховуємо унікальні потреби та цілі кожного клієнта, щоб створити індивідуально відповідний проект, що гармонійно поєднується з його вимогами та очікуваннями.

busines_04

Чому варто вибрати саме нас

Гарантія та сервіс

Повністю забезпечуємо проект післяпродажним та гарантійним сервісом.

Якість та надійність

Наші сонячні електростанції, працюють довгі роки з мінімальними проблемами

Професійна команда

Професійна команда з великим досвідом роботи

Моніторинг роботи

Повне технічне обслуговування вашої електростанції

Ми запропонуємо наші варіанти вирішення вашого питання
    Контакти

    Адреса:

    м. Одеса

    Бизнес – центр
    пр-т Небесної Сотні, 47/3Б,